10.11.2019 (niedziela) TARNÓW - Galicyjskie miasto

wycieczka Tarnów TARNÓW -  kto choć raz zobaczył Tarnów, nie potrafi się oprzeć urokowi jego galicyjskiej atmosfery. To nie tylko wyjątkowa uroda Starego Miasta, w którym zachowały się uliczki w średniowiecznym planie, gotyckie i renesansowe budowle, fragmenty murów obronnych. To także szczególny duch, który odróżnia stare grody południa od reszty Polski.

BROWAR OKOCIM - to ponad 150 letnia tradycja, ważenia piwa na ziemiach polskich. Niegdyś był to największy producent złotego trunku w Polsce. Do dnia dzisiejszego browar działa w dawnych budynkach, które pochodzą z XIX i XX wieku. Odwiedzając te wyjątkowe miejsce każdy z uczestników pozna historię tego miejsca, zapozna się z procesem ważenia piwa oraz będzie mógł skosztować brzeskiego trunku podczas degustacji. 

Czytaj dalej >

7.12.2019 (sobota) BRNO - Jarmark Świąteczny

Jarmarki Brno BRNO - historyczne miasto i twierdza. Od XVII wieku formalna stolica Moraw. Dziś pomimo upływu setek lat, tutejsze Jarmarki Świąteczne zachowały wyjątkową świąteczną atmosferę.
Na czterech placach Brna będziemy mogli podziwiać piękne szopki betlejemskie i wspaniale przystrojone choinki, a na świątecznych straganach kupić rozmaite wyroby rzemieślnicze oraz spróbować przysmaków regionalnych i delektować się gorącym miodem pitnym czy grzanym winem.

Czytaj dalej >

 

mgr Radosław Krawczyk
pilot wycieczek, właściciel

+48 531 238 750
raditur.pl@gmail.com


         Firma Turystyczno - Szkoleniowa
        RADITUR   R. Krawczyk
       ul. Polna 16   Gliwice 44-100
      NIP: 631-25-05-115

           BĄDŹMY W KONTAKCIE